Jak zwiększyć swoje doznania seksualne? Poradnik dla pań

Zdrowie

Czy wiesz, że intensywność seksualnych doznań zależy od Ciebie, a nie od umiejętności Twojego partnera? Odpowiednio wyćwiczone mięśnie Kegla i dokładne poznanie swojego ciała „od środka” dzięki gadżetom erotycznym pozwolą Ci doświadczać ekstazy z dowolną osobą, i to w dużo silniejszy niż dotychczas sposób! Postaw na sprawdzone erotyczne akcesoria i przekonaj się, jak piękne mogą być wielokrotne orgazmy!

Kulki gejszy – najprzyjemniejszy trening na świecie!

Tego rodzaju zabawka to wykonana z higienicznego i bezpiecznego dla skóry silikonu medycznego kulka lub zestaw połączonych kulek wyposażonych w wypustkę do łatwego wyciągania. Kulki gejszy różnią się średnicą i masą własną. Do czego stworzono te akcesoria erotyczne? Służą one do naturalnego wzmacniania mięśni Kegla poprzez stałe zaciskanie się ich na gadżecie, aby nie dopuścić do wypadnięcia kulek.

Jak używać tych akcesoriów erotycznych?

Kulki należy umieścić w pochwie, a następnie nosić podczas wykonywania codziennych czynności przez kilka godzin dziennie. Ten gadżet erotyczny nie służy do typowej stymulacji, jednak wywiera nacisk na ścianki pochwy, co prowadzi do uzyskania przyjemnych doznań. Najlepiej zaczynać od kulek o większej średnicy, ale mniejszej masie. Z biegiem czasu można podnieść poprzeczkę, aplikując sobie te cięższe, ale mniejsze – aby skłonić mięśnie do jeszcze mocniejszego zaciskania się wokół kulek. To akcesorium erotyczne dla pań, które pomaga zwalczyć problemy z nietrzymaniem moczu czy obniżeniem narządów rodnych, na przykład na skutek porodu. Już po kilku tygodniach zaobserwujesz, że Twoje orgazmy są intensywniejsze!

Wibratory punktu G – rozkosz na wielu poziomach

Poza treningiem mięśni Kegla warto też zadbać o lepsze poznanie fizjologii swojego ciała i umiejętność sprawnego osiągania orgazmów. Rozmaite gadżety erotyczne dla pań w postaci wibratorów punktu G, również z wypustką do jednoczesnej stymulacji łechtaczki, to sposób na pobudzenie swojej seksualności na kilku poziomach. Te akcesoria erotyczne mają specjalny kształt, pozwalający dosięgnąć do punktu G i pobudzać go lekkimi wibracjami. Dostępne w sklepie online modele wysokiej jakości mogą mieć także funkcję podgrzewania potęgującą przyjemność.

Jak dbać o poprawę swojego życia seksualnego na co dzień?

Jesteś singielką? A może współżycie przestało Ci sprawiać przyjemność po porodzie? Bez względu na to, jaka jest przyczyna Twojej abstynencji seksualnej, nie musi ona być trwała! Pomyśl o sobie – zobacz, jak piękne gadżety erotyczne dla kobiet dostępne są w sklepie Loris. Mają wiele różnych kształtów, funkcji, rozmiarów i kolorów. Z pewnością uda Ci się wśród nich wybrać coś, co z radością będziesz wyciągała ze swojej nocnej szafki w chwilach samotności.

Jakie akcesoria erotyczne wybrać?

Postaw na kulki gejszy noszone codziennie, aby fizycznie wzmocnić mięśnie dna miednicy i móc czerpać więcej satysfakcji z zabawy pozostałymi gadżetami erotycznymi. Od czasu do czasu zaszalej też, stymulując swój punkt G i łechtaczkę. Da Ci to nie tylko mnóstwo przyjemności, ale również pomoże wyćwiczyć ciało i zwiększyć doznania podczas seksu z partnerem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *