Laser frakcyjny co2

Zdrowie

Laser frakcyjny co2 – co to takiego?

Chyba każdy z nas zawsze chce, aby jego ciało wyglądało jak najpiękniej. Na nasz wygląd wpływa wiele czynników – zaczynając od diety, a kończąc na środowisku, w którym przebywamy. Być może jeszcze jakiś czas temu moglibyśmy mieć problem z tym, żeby utrzymać naszą skórę w dobrej kondycji, jednak dzisiaj jest to jak najbardziej możliwe. Istnieje wiele zabiegów, które są w stanie pomóc nam o nią zadbać. Jedną z takich metod jest laser frakcyjny co2. Zapewne wiele osób zastanawia się co to w zasadzie jest i jakie możemy, dzięki temu uzyskać efekty. O tym poniżej. Wszystko polega na tym, że po skórze jeździ się specjalnym laserem, który wytwarza strumień impulsów.

Jakie efekty uzyskamy?

Efekt jaki uzyskamy to przede wszystkim odmłodzenie skóry, gdy jest ona zniszczona np. po długotrwałym oddziaływaniu słońca. Dodatkowo możemy uzyskać takie efekty jak wygładzanie zmarszczek czy pozbywanie się blizn bez wytwarzania ran, które później goją się stosunkowo długo. Dodatkowo w wielu przypadkach ich leczenie jest niezwykle bolesne.

Czy jest to bolesne?

Zadajmy sobie teraz pytanie czy laser frakcyjny co2 boli? Wszystko zależy od rodzaju zabiegu i zastosowanych impulsów. Jeśli są one dość wysokie to możemy odczuć jedynie mrowienie. Z kolei zabiegi, które charakteryzują się już wysokimi impulsami mogą być bolesne, jednak wtedy zazwyczaj stosuje się specjalne kremy znieczulające co najmniej godzinę przed zabiegiem, a wtedy nic nas nie będzie boleć i sam zabieg będzie po prostu przyjemny i bezbolesny. Jest to niezwykle istotny aspekt, gdyż wiele osób może właśnie bać się samego bólu podczas zabiegu i właśnie, dlatego rezygnować, a jak się okazuje w zasadzie nie ma się czego bać i bez obaw można korzystać z takiego zabiegu, który jest w stanie zapewnić nam w zasadzie niesamowite efekty, jeśli chodzi o naszą skórę. Warto wspomnieć o tym, że w wielu przypadkach jeden taki zabieg nie wystarcza i jest konieczność często powtórzenia go nawet kilka razy. dobre linki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *