Trenbolon -efekty,działanie,stosowanie

Zdrowie

Czym jest trenbolon  i czego możemy się spodziewać po jego działaniu?

Dla wszystkich, którym nie wystarczy dobrze wyrzeźbiona sylwetka o niskim poziomie tkanki tłuszczowej. Dla tych, którzy chcą zmienić swoją posturę w prawdziwą bestię i wiedzą, jak trudnym zadaniem jest nabycie kolejnych kilkunastu kilogramów masy ciała. Warto zapoznać się z tematyką działania trenbolonu.

Często widujemy prawdziwych potworów o niewyobrażalnych rozmiarach ciała ścierających się między sobą na podium sceny podczas zawodów kulturystycznych. Warto mieć swiadomość tego, że nabranie takiej masy to coś więcej niż dźwiganie ogromnych ciężarów i dieta o bardzo wysokiej zawartości protein.

Androgenne sterydy odgrywają znaczącą rolę w życiu profesjonalnych kulturystów. W szczególności, gdy mówimy o prawdziwych freakach, którzy swoją posturą potrafią przyćmić drzwi wejściowe do budynku. Przeważna część ludzi uczęszczających na siłownie prawdopodobnie będzie zadowolona z tego ile masy ciała pozwoli zbudować im genetyka.

Aby dowiedzieć się więcej o nabieraniu niewyobrażalnych rozmiarów, poruszymy temat cyklu za pośrednictwem trenbolonu.

Bliższe spojrzenie na sterydy.

Rozmawiając o sterydach doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak zwodniczym i kontrowersyjnym tematem stały się one w dzisiejszych czasach.

Warto przede wszystkim nadmienić, że każdy rodzaj środków dopingujących może być niebezpiecznym dla ludzkiego zdrowia. Sterydy są bowiem odpowiedzialne za wiele niepożądanych skutków ubocznych. Jednak nie zachęcamy do oceniania ludzi poprzez pryzmat ich zażywania, bowiem nie tędy droga.

Bez względu na to, czy środki dopingujące będą na danym obszarze świata legalne, czy też nie, zawsze znajdą się grupy ludzi decydujące się na zasięgnięcie pomocy z ich strony.

Dlatego też zamiast pogrążyć cudzą reputację, warto przedstawić sensowne porady w formie edukacyjnej, które pomogą zminimalizować niebezpieczne efekty spowodowane skutkami ubocznymi sterydów.

Czym dokładnie jest trenbolon?

Kiedy ludzie biorą pod uwagę cykl z użyciem sterydów androgennych, mają niezwykle szeroki wybór.

Jeżeli znacie obrazy profesjonalnej sceny kulturystycznej, prawdopodobnie zdajecie sobie sprawę z tego, że prezentowane tam, nadnaturalne rozmiary bodybuilderzy bardzo często zawdzięczają trenbolonowi.

Wielu atletów, jak i sportowców z innych kategorii rozważa, czy trenbolon nie jest jednym z najsilniejszych sterydów, gdy mówimy o nabieraniu masy.

Mogą być blisko prawdy. Jednak jest tak za sprawą nie tylko efektywnego działania. Trenbolon charakteryzuje się niezwykłą wszechstronnością, co sprawia, że został on niezwykle spopularyzowany dosłownie na całym świecie.

Zazwyczaj ludzie podchodzą do okresu nabierania masy mięśniowej w jednym, ciągłym cyklu. Następnie sięgają po środki pomagające pozbyć się tłuszczu i wody. Pomaga to w wyeksponowaniu suchej masy mięśniowej.

Trenbolon według zestawienia efektywności ma niemal o 5 razy większe działanie niż testosteron. Ludzie w środowisku sportowym często porównują jego efekty do zażywania tak zwanej „deki”. Są one jednak nieco silniejsze.

Jak wygląda przykładowy cykl na trenbolonie?

Miejmy na uwadze to, że każdy kulturysta może potrzebować innego rozwiązaniu podczas cyklu z trenem dla swojego organizmu. Postaramy się jednak przybliżyć to, jak wygląda standardowy cykl z tym środkiem.

W zależności od poziomu zaawansowania i pożądanego efektu, cykle z trenem będą łączone przez profesjonalistów innymi środkami wspomagającymi proces. 

Całość powinna trwać 12 tygodni, przy naprzemiennym łączeniu trenu z dodatkami takimi, jak testosteron, proviron, dianabol.

Dodatkowe komponenty są niezbędne w celu przezwyciężenia limitów, które nałożyła na nas genetyka. Dzięki nim możemy rozbudować niewyobrażalnie ogromną masę ciała.

Rzut okiem na przykładowe efekty cyklu z trenem.

Często mówi się więc o tym, jak efektywnym i świetnym środkiem jest trenbolon. Co dokładnie go nim czyni? Co dokładnie zmienia się podczas cyklu z trenem?

Znaczny przyrost masy mięśniowej w relatywnie krótkim czasie

Jeden z pierwszych i najczęściej branych pod uwagę benefitów nie powinien nikogo zadziwić. Zgadza się, tren nie tylko sprawia, że rośniemy do rozmiarów przekraczających możliwości genetyczne. Robi to w niebywale szybkim tempie.

Wszechstronność użytkowania jawi się tutaj w bardzo prostym schemacie. Trenobolon przy odpowiednim połączeniu substancji wspomagających może być rozwiązaniem dla ludzi poszukujących dopingu do sportów sylwetkowych, atletycznych, a nawet dla tych, którzy chcą wyglądać imponująco podczas sezonu plażowego.

Steryd ten dokonuje znacznej akceleracji syntezy białek do mięśni. Dlatego też rozbudowywanie ich zajmuje nam o wiele mniej czasu. Ponadto odnotowano polepszony przepływ azotu w mięśniach podczas cyklów z trenbolonem. Czego więcej nam potrzeba do zbudowania ogromnych mięśni?

Zbudowanie 12 kilogramów mięśni podczas jednego cyklu z trenbolonem nie jest żadną nadzwyczajną nowiną w świecie kulturystyki.

Zwiększone możliwości regeneracyjne organizmu

Nawet niedoświadczony miłośnik siłowni wie, że im więcej mięśni zbudujemy, na tym większy wydatek energii podczas treningu nasz organizm może sobie pozwolić. Ogromna masa mięśniowa wiąże się z niezwykle ciężkimi treningami. Dlatego też jednym z najważniejszych, kluczowych aspektów jest zapewnienie sobie odpowiedniej ilości odpoczynku po treningach.

Tren pozwala organizmowi zregenerować mięśnie o wiele szybciej. Dzięki temu możemy wrócić szybciej na kolejny trening z ogromnym pokładem siły i wytrzymałości.

Rzadko docenianym, a jednak ważnym elementem cyklu z trenbolonem jest też fakt, że pomaga on redukować bóle mięśni po wyczerpujących treningach na dużym obciążeniu.

Świetny podczas „wycinki” tłuszczu w sezonie redukcyjnym

Przed chwilą nadmieniliśmy, że tren pomoże zbudować 12kg mięśni w trakcie cyklu. Zatem dlaczego miałby pomagać podczas redukowania? Prawdą jest to, że jego wszechstronność potrafi zadziwić na wielu płaszczyznach.

Niekiedy wykorzystywany jest on podczas redukcji tłuszczu w organizmie. Tren pomaga spalić ostatnie warsty tłuszczu skrywającego się nad naszymi mięśniami poprzez znaczne zwiększenie termogenezy i przyspieszenie metabolizmu.

Nie tylko kulturystyka! Doskonały środek w sportach wytrzymałościowych

Kulturyści to nie jedyna grupa sportowców mogąca cieszyć się benefitami pochodzącymi z cyklów za pośrednictwem trenbolonu. Atleci biorący udział w dyscyplinach wymagających ogromnej wytrzymałości często wspomagają się trenem ze względu na ogromną ilość pozytywnych efektów, jaką oferuje.

Biegacze długodystansowi, kolarze. Wszyscy z tej grupy doceniają zwiększenie produkcji czerwonych krwinek w organizmie, którą zapewnia nam trenbolon. Dzięki temu nasze ciało o wiele lepiej transportuje tlen, zaś to finalnie znacznie zwiększa wydolność użytkownika trenbolonu.

Brak aromatyzacji.

Zero aromatyzacji to niewątpliwie warty wymiany aspekt związany z cyklem trenu. Jeżeli jesteś użytkownikiem środków dopingujących, z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, jak kiepską wiadomością jest wysokie prawdopodobieństwo aromatyzacji na cyklu sterydowym.

Oznacza to, że gospodarka hormonalna zacznie produkować duże ilości estrogenu. Zazwyczaj kończy się to niekomfortową ginekomastią, jak i tendencją do otłuszczenia sylwetki.

Ponadto wysoka produkcja estrogenu oznacza osłabienie działaniu testosteronu. Jak wszystkim wiadomo, bez testosteronu nie zbudujemy pokaźnych mięśni.

Wielu zatem powinno ucieszyć się tym, że tren nie powoduje przemiany gospodarki hormonalnej kończącej się produkcją dużych ilości estrogenu.

Główne skutki uboczne zażywania trenbolonu.

Daliśmy szansę trenowi, pokazując go od dobrej strony. Pamiętajmy jednak o tym, że tak jak każdy rodzaj sterydu wnosi ze sobą pewne niebezpieczeństwa dla zdrowia.

Czego zatem powinieneś obawiać się podczas cyklu z trenem?

Uporczywy trądzik

To bardzo typowy efekt zażywania trenu. Ku zdziwieniu niektórych ludzi trądzik spowodowany sterydami anabolicznymi zazwyczaj nie występuje na twarzy użytkownika. Z trądzikiem spowodowanym trenbolonem najczęściej mamy do czynienia na plecach.

Zmniejsza efektywność testosteronu w organizmie

Mimo, że jak zostało powyżej wspomnianie – trenbolon nie ma tendencji do aromatyzacji, nie oznacza to, że nie może w żaden sposób zaburzyć efektywności pracy naszych hormonów. 

Po cyklu z trenem niezbędny jest dobrze zorganizowany odblok będący terapią posterydową dla organizmu. Wyrzucając z ciała wszelkie substancje aktywne pozostałe po cyklu, nie będziemy musieli obawiać się o tego rodzaju skutki uboczne.

Nocne poty

Cykl z trenem może wpływać na naszą skórę na różne sposoby. Steryd ten należy do grupy niezwykle silnych środków chemicznych. Powoduje on znaczne podwyższenie temperatury ciała, doprowadzając je do potliwości. Podczas cyklu z trenem mokra poduszka i pościel od potu to dosyć standardowe zjawisko.

Niektórzy pocą się tak bardzo, że przygotowując się do cyklu z trenbolonem niekiedy śpią na plastikowych poszewkach mających za zadanie izolować ciało od materiału.

„Trenowa” grypa

Tren może spowodować znaczne pogorszenie samopoczucia i należy powaznie rozważyć ten aspekt, ponieważ nie jest to pole do żartów.

Ludzie na cyklu z trenem bardzo często doznają niewielkich drgawek, mają bóle głowy, czują się nieco oszołomieni.

Problemy z regularnym snem

To jeden z kłopotów, przez które wielu ludzi decyduje się na tak silny cykl tylko w ramach ostateczności. Jeżeli cenisz sobie dobry wypoczynek, powinieneś odłożyć cykl z trenbolonem na dalszy plan.

Jak rozsądnie dawkować trenbolon?

Tak jak zostało wcześniej wspomniane trenbolon to bardzo wszechstronny rodzaj sterydu, przez co jest używane przez bardzo różne od siebie grupy ludzi. Od profesjonalistów, po amatorów, a nawet osoby niekoniecznie związane ze sportem. Dawkowanie może się więc różnić z uwagi na różne poziomy zaawansowania i doświadczenia z cyklami sterydowymi.

Biorąc jednak pod uwagę standardowe cykle z trenem, które spopularyzowały się w kultach ludzi uczęszczających na siłownię na całym świecie, dawki zaczynają się od 75mg trenbolonu.

Przeprowadzony w ten sposób cykl zazwyczaj zawiera aplikację 75mg każdego dnia podczas 4 pierwszych tygodni. Przez kolejne 4 tygodnie dawka zostaje poszerzona do rozmiaru 100mg substancji i zostaje niezmieniona do końca trwania cyklu.

Terapia po cyklu sterydowym

Tren niewątpliwie należy do grupy najsilniejszych sterydów dostępnych na świecie. Może wyrządzić poważne zmiany w organizmie, dlatego też istotnym elementem po przeprowadzonym cyklu jest oczyszczenie organizmu z pozostałości po tym środku.

Niezwykle ważne jest to, aby przywrócić działanie układu hormonalnego w ciele do czasu sprzed zażywania trenbolonu.

Pomogą nam w tym środki takie, jak na przykład clomid i nolvadex.

Zaleca się zażywanie od 70mg do 100mg clomidu i 20mg nolvadexu od 3, do nawet 4 tygodni po cyklu z trenem.

Należy pamiętać, że nawet podczas zażywania tak silnego sterydu, powinniśmy postawić nasze zdrowie na pierwszym miejscu i już przy konstruowaniu samego czasu w trakcie cyklu zastanowić się nad tym, jak przeprowadzimy odpowiedni odblok sprowadzający nasz organizm do punktu przed zażywaniem sterydów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *