Profesjonalne wybielanie zębów skutecznie i niedrogo? Sprawdź, co zaproponować swoim pacjentom!

Uroda

Stale rozwijająca się branża stomatologiczna oferuje pacjentom coraz więcej zabiegów, które poprawiają estetykę uśmiechu. Jednym z tych, o które klienci gabinetów dentystycznych pytają najczęściej, jest niewątpliwie wybielanie zębów. Co ciekawe, wbrew pozorom może być ono skuteczne, bezpieczne i niedrogie! Jakie zabiegi rozjaśniania uśmiechu warto wprowadzić do oferty gabinetu? Poznaj rozwiązania, które mogą okazać się strzałem w dziesiątkę!

W ostatnim czasie dużą popularnością zarówno wśród stomatologów, jak i ich pacjentów, cieszy się wybielanie nakładkowe. To prosty, skuteczny i bardzo bezpieczny zabieg, który jest ciekawą alternatywą dla naświetlania i lasera. Przyjrzyjmy się temu, dlaczego warto zdecydować się na tę metodę i jakie preparaty do wybielania zębów wybrać, by zabiegi przyniosły oczekiwane rezultaty.

 

Jakie nakładki do wybielania zębów? Szyny termokurczliwe!

 

Organizacja profesjonalnego wybielania zębów może być naprawdę prosta. Wszystko za sprawą nowoczesnych, termokurczliwych szyn, dzięki którym ekspresowo przygotujesz bezpieczną nakładkę, precyzyjnie dopasowaną do zębów pacjenta. To rozwiązanie, które znakomicie sprawdzi się w przypadku stosowania preparatów rozjaśniających, odczulających i antybakteryjnych. Po dopasowaniu nakładki pozostanie Ci jedynie dobranie do niej odpowiedniego żelu wybielającego.

Jakie żele do wybielania zębów?

 

Nowoczesne żele do wybielania zębów zaskakują znakomicie opracowanymi składami. Które z nich warto wykorzystać w zabiegach?

 

– Żele do wybielania zębów Opalescence

 

Preparaty do wybielania zębów marki Opalescence charakteryzują się nowoczesnym, ulepszonym składem, który zmniejsza lub całkowicie niweluje ryzyko wystąpienia nadwrażliwości zębów oraz zapobiega ich odwodnieniu. Co więcej, formuły te sprzyjają remineralizacji szkliwa i przeciwdziałają powstawaniu próchnicy. Żele Opalescence dostępne są w różnych wersjach smakowych – zarówno w strzykawkach, jak i w formie nakładek jednorazowych.

 

– Żele do wybielania Dr. Martin Schwarz

 

W zabiegach profesjonalnego wybielania zębów znakomicie sprawdzą się także żele marki Dr. Martin Schwarz. Ich formuły skutecznie radzą sobie z popularnymi przebarwieniami od kawy, herbaty czy wina i zapewniają widoczny efekt już po pierwszym użyciu. Ponadto bezpieczne składy zapobiegają demineralizacji szkliwa i chronią przed jego przegrzaniem w trakcie zabiegu. Żele Dr. M. Schwarz rzadko wywołują objawy związane z nadwrażliwością i pozbawione są fluoru.

 

Jak widzisz, dzięki nowoczesnym preparatom profesjonalne wybielanie zębów stało się szybkie i bardzo bezpieczne. Co więcej, środki tego typu wyróżniają się widocznym działaniem i przyjazną ceną. Jeśli powyższe informacje wzbudziły Twoje zainteresowanie i rozważasz wykorzystanie wybielania nakładkowego w swoim gabinecie, wymienione wyżej specyfiki czekają na Ciebie w sklepie Natura Zdrowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *